O firmie

 

 

 

 

Dlaczego my?

 

Jesteśmy młodą firmą z dużym doświadczeniem, której misją jest szerzenie zdrowego stylu życia, w oparciu o dostęp do najlepszych polskich oraz zagranicznych marek produktów spożywczych. Chcemy również pokazać, że nie trzeba odmawiać sobie niczego, aby jednocześnie wspierać etyczne podejście do tego co jemy. Chcemy wyjść naprzeciw wszystkim, którzy poszukują najbardziej wyszukanych produktów, żywności funkcjonalnej czy leczniczej. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, niezależnie od ideologii czy decyzji żywieniowych. 

 

Funkcjonalność – znajdź to czego Ci potrzeba!

Możesz skorzystać z naszej funkcji wyszukiwania produktów po oznaczeniach bądź zawartych w nich składnikach odżywczych. Brakuje Ci żelaza? Najlepiej znaleźć naturalną drogę – naciśnij ikonkę żelaza i zamów dla siebie naturalny produkt bogaty w żelazo.

 

Jesteśmy dla Klientów

Staramy się traktować każdego Klienta indywidualnie. Chcemy abyś był zadowolony z naszej pracy. Mimo dystansu jaki wymusza na nas sprzedaż przez Internet chcemy abyś wiedział, że każda Twoja wątpliwość bądź problem jest dla nas priorytetem. 

 

Co otrzymujesz?

Chcemy Ci pokazać, że nie jesteśmy ignorantami i wiemy jak ważni są Klienci. Nasi Klienci tworzą naszą firmę. Dlatego stworzyliśmy dla Was program lojalnościowy, a stworzone przez nas pakiety promocyjne pozwolą Ci na dodatkowe zakupy w promocyjnych cenach.

 

Zarejestruj się !

 

 

Współpraca biznesowa

Naszym celem jest również współpraca biznesowa. Oferujemy dodatkowe produkty dla gastronomii i nie tylko.

Skontaktuj się z nami: terravege@gmail.com

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl